O nás

Chalupa Sofie nabízí

Pronájem - ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 16 osob v celkem 6 částech chalupy (každá část chalupy má svoje vlastní sociální zařízení). Pronájem celé části chalupy pro 2, 4, 8 nebo 16 osob. V celém objektu je WiFi přiopjení.

Ložnice a pokoje

V chalupě je 6 lpžnic. Ložnice jsou vybaveny manželským lůžkem, nočními stolky, lampičkami, skříní či komodou, posezením a sociálním zařízením. Ložnice jsou 2 lůžkové a 4 lůžkové

Sociální zařízení

V každé ložnici je vlastní sociální zařízení.

Vytápění

Objekt je vytápěn centrálně.

Doprava, parkování

Vlastním automobilem do obce Oudoleň, parkování pro 6 aut, autobusem, zastávka 20 m od objektu, vlakem cca 5 km od objektu.

Stravování

Vlastní vybavené kuchyň v objektu, společenská místnost s TV. Obchod a restarace je vzdálena 300 metrů od chalupy. Po domluvě lze zajistit snídaně, obědy a večeře.

Regenerační místnost

Regenerační místnost je vybavena vířivou vanou, infra saunou a sprchou. Zařízení si obsluhuje každý sám dle pokynů. Vstup je na vlastní nebezpečí.

Ostatní vyžití

V objektu je k dispozici posilovna (posilovací stroj a rotoped), dětský koutek, společenská místnost s TV, šipkami, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, dále naleznete mini kulečník a mini fotbálek.

Připravili jsme

Bazén

V nadcházející letní sézoně určitě oceníte možnost osvěžit se v bazénu u chalupy.

Venkovní posezení

Poseďte s přáteli pod naší pergolou, k dispozici Vám bude krb a ohniště.

Dětské koutky

Myslíme i na ty nejmenší hosty, proto u nás mají připravené jak venkovní dětské hřiště, tak koutek nahraní v budově.